Prodhues profesional gome silikoni.

Gjuhe
Produktet
LEXO MË SHUMË
Produktet kryesore që ne projektojmë, zhvillojmë dhe prodhojmë në mënyrë profesionale janë: nevojat e përditshme silikoni, produkte silikoni për fëmijë, produkte silikoni për të rritur, enë gatimi silikoni, produkte silikoni për kafshë shtëpiake, dhurata silikoni, çelësa silikoni, tastierë, unaza silikoni O-unaza dhe produkte të ndryshme silikoni të personalizuara.
Introto butona silikoni të personalizuara të telefonit Prodhuesit e butonave të silikonit të konsolës së lojës Nga Kina Yixin
Kjo seri butonash silikoni telefonik eksportohet kryesisht në kompani japoneze si ENC/SAXA. Të gjitha lëndët e para të përdorura janë: Shin-Etsu KE951-U nga Japonia. Klientët kanë kërkesa strikte për ngarkesën e kurbës, prekjen, elasticitetin dhe rezistencën ohm të secilit butonPërshkrimi i procesit të produktit:Përzierja e lëndës së parë silikoni → prerja → formimi → inspektimi gjithëpërfshirës i produktit → printimi i jastëkëve përcjellës të pasme/printimi me pika → vullkanizimi dytësor → zhveshja → stampimi → inspektimi i plotë i produktit → paketimi i produktit të përfunduar → ruajtja e produktit të përfunduar → dërgesa;Karakteristikat e çelësave silikoni:Ky lloj butonash silikoni të telefonit celular ka kërkesa më të larta për jetëgjatësinë e produktit, rezistencë të ulët, të papërshkueshëm nga uji, kundër ndotjes dhe ndjesi duarsh, por ka kërkesa më të larta për të gjithë procesin e fabrikës dhe prodhimit, dhe kostoja është më e lartë se butonat e zakonshëm të silikonit të telefonit. ;Të gjitha materialet e mësipërme kanë kaluar SGS, RoHS, REACH dhe certifikim;Aplikimi i butonave silikoni me shumë ngjyra:Ky lloj butonash silikoni përdoren zakonisht në: video telefona, telefona me shumë funksione, konzola lojërash, kalkulatorë, kompjuterë, pajisje mjekësore dhe pajisje të tjera;Ngjyra e produktit: Pantone mund të personalizohet në çdo ngjyrëPranoni personalizimin OEM/ODMTë dhënat e referencës për çelësat silikoni:1. Presioni i ngarkesës: 20~500g2. Rezistenca e kontaktit: 0-200Ω3. Numri i presave: 0.5~30 milion herë4. Temperatura e punës: -20~200℃5. Temperatura e ruajtjes: -30~250℃.6. Shpejtësia e kontaktit: 5 mikroamper në 12 volt DC për 0,5 sekonda dhe 20 milionë cikle.7. Elasticiteti i kontaktit: më pak se 1.2 milion herë.8. Rezistenca e izolimit: më e madhe se 10 në fuqinë e 12-të, ohms në 500 volt DC.9. Kapaciteti izolues: 25 deri në 30 kV/mmTë dhënat e referencës për ngarkesën, ndjesinë dhe elasticitetin e butonit:1. Ngarkesa është 50-80 g, përgjithësisht e përshtatshme për tastet me xhel silicë të tastierës së kompjuterit dhe çelësat e kalkulatorit. Ngarkesa në këtë gamë nuk është e lartë, relativisht e ulët dhe e lehtë për t'u shtypur, e përshtatshme për çelësat silikoni që duhen klikuar shpesh.2. Ngarkesa është 80-120g, e cila është përgjithësisht e përshtatshme për butonat elektrikë dhe butonat e telekomandës. Ngarkesa është e përshtatshme, dora ndihet rehat dhe elasticiteti është i mirë.3. Ngarkesa është 120-180 g, e cila është përgjithësisht e përshtatshme për ndikimin e pajisjeve, telefonave me shumë funksione, instrumenteve industriale dhe telekomandimit mekanik. Ngarkesa është shumë më e madhe se lloji i dytë. Në përgjithësi është i përshtatshëm për butona më të mëdhenj silikoni dhe ka elasticitet më të mirë. , I përshtatshëm për produkte me klikime të shpeshta.4. Ngarkesa është mbi 180g. Në përgjithësi, ky lloj butoni xhel silicë është më i përshtatshëm për industri të veçanta, të tilla si industritë mjekësore, aviacioni, automobilave dhe industri të tjera, dhe frekuenca e përdorimit është relativisht e ulët.Yixin butona silikoni të personalizuar të telefonit  Prodhuesit e butonave të silikonit të konsolës së lojërave nga Kina, ne kemi një ekip projektuesish dhe inxhinierësh me teknologji 16-vjeçare në industrinë e silikonit. Është një partner ideal për klientët që kërkojnë OEM/ODM të produkteve të gomës silikoni;Butonat silikoni të personalizuar të telefonit Yixin Introto  Prodhuesit e butonave të silikonit të konsolës së lojërave Nga Kina Yixin, Ne kemi pajisje të avancuara prodhimi dhe testimi si: 10 grupe presash vullkanizuese të derdhur prej 200-300 tonësh, makinë automatike për printimin e ekranit, linjë automatike spërkatëse IR, makineri të importuara me lazer , matës i kurbës 2D, dimension 2,5, matësi i ngarkesës, testues i veshjes, testues RCA, testues i jetës, matës i trashësisë, etj.;
Furnizuesi më i mirë i personalitetit, i dizenjuar me porosi, Paketimi i paketimit bosh, i papërshkueshëm nga uji, silikoni, Furnizuesi
Emri i produktit: Kuti cigaresh silikoniFunksioni: funksioni i ruajtjes, dekorimi,Materiali: 100% FDA/LFGB/SGS silikon organik standard i klasës ushqimore, në përputhje me certifikimin UL, CE, NSF, RoHS.REACHNgjyra: pranoni çdo përshtatje ngjyrashKarakteristikat: mbrojtje mjedisore, e bukur, elegante, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u mbajtur, jo e lehtë për t'u thyer, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, e ripërdorshme, pamja dhe forma e kutive të cigareve mashkull dhe femër mund të personalizohet;LOGO: mund të dizenjojë LOGO, reliev, printim gravure, ekran mëndafshi, etj.Prano OEM/ODMYixin Personaliteti më i mirë i Dizajnuar me Përshtatje Making Përmasa Paketimi Bosh Kuti cigaresh të pakta të papërshkueshme nga uji, Furnizuesi, Kompania kryen rregullisht trajnime për njohuritë e produktit, trajnime për aftësitë e funksionimit, ndërgjegjësimin për cilësinë dhe trajnimin e ndërgjegjësimit për sigurinë nga zjarri për punonjësit për të siguruar që punonjësit tanë të kenë aftësi të aftë operimi për të përmbushur angazhimi ynë ndaj klientëve dërgesa në kohë!
Doreza silikoni për pastrimin më të mirë të izolimit shumëfunksional të kuzhinës FactoryPrice-Yixin
Detajet:Pesha e produktit: 100-140 gramTrashësia: trashësi mesatarePërdorimi: larja e enëve, pastrimi, larja e makinave,Materiali: silikon organik, silikon organik i kategorisë ushqimore, certifikimi i kaluar nga FDA LFGB;Vendi i origjinës: Guangdong, KinëMarka: OEM / ODMModeli: Doreza silikoniEmri: Doreza Silikoni Magjike për ScrubberNgjyra: çdo ngjyrë është në dispozicionPërdorimi: enë kuzhineVeçoritë: rezistencë ndaj temperaturës së lartë, e lehtë për t'u pastruar, e ripërdorshme, e parrëshqitshme dhe rezistente ndaj vajit;Marka tregtare: Mund të printohet në ekranMadhësia: mund të personalizohetSiguria: mbrojtja e mjedisit, pa ndotjeTemperatura: -40 deri në 230 gradëAftësia e furnizimit: 50000 copë në javëDetajet e paketimit: Çanta Opp ose sipas kërkesave tuajaPorti: Hong Kong dhe ShenzhenYixin Best Custom Doreza silikoni për pastrimin e izolimit shumëfunksional të kuzhinës FactoryPrice-Yixin, Ne do të ndajmë përvojën tonë më të mirë të industrisë dhe rezultatet e kursimit të kostove të prodhimit me klientët. Pavarësisht nga madhësia e porosisë, ne kemi avantazhe të dukshme në kosto, cilësi, madhësi, teknologji dhe përgjigje;
Me shumicë, me porosi, mbajtëse kartash silikoni shumëfunksionale, portofol silikoni, portofol silikoni me çmim të mirë-Yixin
Emri i produktit: Portofoli i modës silikoniFunksioni: instalimi i ndryshimit, shkrimi,Materiali: 100% FDA/LFGB/SGS silikoni standard i kategorisë ushqimore, plotëson certifikatën UL, CE, NSF, RoHS.REACHNgjyra: pranoni çdo përshtatje ngjyrashKarakteristikat: mbrojtja e mjedisit, e bukur dhe me stil, e papërshkueshme nga uji, e lehtë për t'u mbajtur, jo e lehtë për t'u thyer, rezistente ndaj temperaturave të larta dhe e ripërdorshme;LOGO: LOGO, reliev, gravurë, ekran mëndafshi, etj. mund të dizajnohen sipas kërkesave të klientitPrano OEM/ODMYixin Wholesale Me shumicë e bërë me porosi, portofol silikoni shumëfunksional për mbajtëse kartash silikoni, portofol silikoni me çmim të mirë-Yixin, Avantazhi i jashtëzakonshëm i Yixin vjen nga vlerësimi ynë i përqendruar te klienti dhe filozofia e biznesit të përfitimit të ndërsjellë dhe zhvillimit të përbashkët.
Shërbimi ynë

Nëse nuk mund të gjeni ndonjë produkt të përshtatshëm për projektin, lëreni shërbimin profesional të personalizimit të YIIXIN të ndihmojë

Kompania jonë përbëhet nga një ekip profesional me përputhje ngjyrash, formim, printim në ekran, spërkatje, gdhendje në radium, pajisje të avancuara prodhimi dhe pajisje testimi etj., është një prodhues ideal që bashkëpunon me shërbimet OEM/ODM.

Rreth Nesh

Dongguan Yixin Silicone Rubber Electronic Technology Co., Ltd. ndodhet në Dongguan, Kinë. Kompania jonë është themeluar në vitin 2012.

Ne kemi një ekip projektuesish dhe inxhinierësh me teknologji 16 vjeçare në industrinë e silikonit, si dhe pajisje të avancuara prodhimi dhe pajisje testimi. Është një partner ideal për klientët që kërkojnë OEM/ODM të produkteve të gomës silikoni.

Produktet kryesore që ne projektojmë, zhvillojmë dhe prodhojmë në mënyrë profesionale janë: nevojat e përditshme silikoni, produkte silikoni për fëmijë, produkte silikoni për të rritur, enë gatimi silikoni, produkte silikoni për kafshë shtëpiake, dhurata silikoni, çelësa silikoni, tastierë, unaza silikoni O-unaza dhe produkte të ndryshme silikoni të personalizuara. Produktet eksportohen në Evropë dhe Amerikë, më shumë se 30 vende dhe rajone duke përfshirë Indinë. Në të njëjtën kohë, rrjeti ynë i shitjeve po zgjerohet në të gjithë botën. Ne mirëpresim ngrohtësisht miq nga e gjithë bota që të na kontaktojnë. Ne do t'u ofrojmë klientëve me gjithë zemër produkte dhe shërbime cilësore...

NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj